Centrum Zdrowia Psychicznego

poradnia psychiatryczna
Poradnia
Zdrowia Psychicznego
Poradnia psychologiczna Tychy psycholog Ultra Med Strefa
Poradnia
Psychologiczna

Pacjenci Ultra- Med-Strefa sp. z o. o. mogą skorzystać z konsultacji psychiatrycznych i psychologicznych w ramach Centrum Zdrowia Psychicznego.

Jeżeli cierpicie Państwo z powodu jakichkolwiek schorzeń, zaburzeń psychicznych… Doświadczacie szeregu problemów emocjonalnych, wynikających na przykład z kryzysu życiowego, wahań nastroju, stresujących sytuacji życia codziennego czy trudności w relacjach interpersonalnych… Jesteśmy do Waszej dyspozycji.  Zachęcamy naszych Pacjentów aby nie marginalizowali tego obszaru życia.
Przełammy tabu, jakim są problemy w zakresie zdrowia psychicznego i rozmawiajmy. Rozmawiajmy o swoich problemach, potrzebach, stanach i emocjach, które wpływają na całe nasze życie, zaczynając nim kierować i „dyktować” nam warunki.
Szanowni Pacjenci, oferując pomoc zarówno psychiatry, jak i psychologa, dokładamy wszelkich starań, by pomimo dolegliwości, z którymi się do nas zgłosicie, poczuliście się Państwo komfortowo i bezpiecznie. 

W Poradni Zdrowia Psychicznego w Poradni Psychologicznej oraz Poradni Leczenia Nerwic dla Służb Mundurowych Centrum Zdrowia Psychicznego czekają na Państwa specjaliści. 

Centrum Zdrowia Psychicznego Tychy Ultra Med Strefa

Zespół Prywatnych Poradni Specjalistycznych

Tychy – ul. Fabryczna 2

Kontakt :
kom: 797 024 769
e-mail: deasalus@ums.net.pl