Centrum Zdrowia Psychicznego

poradnia psychiatryczna
Poradnia
Zdrowia Psychicznego
Poradnia psychologiczna Tychy psycholog Ultra Med Strefa
Poradnia
Psychologiczna
poradnia leczenia nerwic dla służb mundurowych
Poradnia Leczenia Nerwic
dla Służb Mundurowych

Pacjenci Ultra- Med-Strefa sp. z o. o. mogą skorzystać z konsultacji psychiatrycznych i psychologicznych w ramach Centrum Zdrowia Psychicznego.

Jeżeli cierpicie Państwo z powodu jakichkolwiek schorzeń, zaburzeń psychicznych… Doświadczacie szeregu problemów emocjonalnych, wynikających na przykład z kryzysu życiowego, wahań nastroju, stresujących sytuacji życia codziennego czy trudności w relacjach interpersonalnych… Jesteśmy do Waszej dyspozycji.  Zachęcamy naszych Pacjentów aby nie marginalizowali tego obszaru życia.
Przełammy tabu, jakim są problemy w zakresie zdrowia psychicznego i rozmawiajmy. Rozmawiajmy o swoich problemach, potrzebach, stanach i emocjach, które wpływają na całe nasze życie, zaczynając nim kierować i „dyktować” nam warunki.
Szanowni Pacjenci, oferując pomoc zarówno psychiatry, jak i psychologa, dokładamy wszelkich starań, by pomimo dolegliwości, z którymi się do nas zgłosicie, poczuliście się Państwo komfortowo i bezpiecznie. 

W Poradni Zdrowia Psychicznego w Poradni Psychologicznej oraz Poradni Leczenia Nerwic dla Służb Mundurowych Centrum Zdrowia Psychicznego czekają na Państwa specjaliści. 

Centrum Zdrowia Psychicznego Tychy Ultra Med Strefa

Zespół Prywatnych Poradni Specjalistycznych

Tychy – ul. Fabryczna 2

Kontakt :
kom: 797 024 769
e-mail: deasalus@ums.net.pl